Byznys vám valí, ale lidi v týmu...

Jezevec - Court of Moravia (Court of Moravia)

Rozběhli jste svůj malý startup, drobné podnikání nebo sociální podnik v malé partě kamarádů a obětovali jste tomu všechno. V potu tváře jste dopivotovali produkt, umluvili první zákazníky a obrátili červená čísla do černých. Daří se vám jaxsviň, naberete nové kolegy, frčí na euforce a najednou se to zadrhne... protože oni nejsou tak skvělí jako vy.

Kde je chyba? Proč o tomhle obvykle nikdo nebloguje a pořádnou knihu aby pohledal? Je chyba ve vás nebo v nich?

Well, byli jsme tam nejen s Court of Moravia - hned několikrát - ale také jsem tohle viděl u spousty klientů. Řešení není snadné, ale cesty existují. Jestli vás to taky pálí, přijďte o tom hodit řeč. HR totiž není jen o růžovejch prohlášeních, sexy chillout zóně a zaměstnaneckých benefitech.

Pro koho je přednáška určena

Pro zakladatele byznysů, kterým práce s lidmi při rostoucí firmě přináší spíše vrásky, nežli radosti. Pro kolegy, kteří by chtěli, aby v jejich mladé firmě bylo všechno jako dřív, když začínali. Pro HR specialisty, kteří zjistili, že práce s lidmi není tak snadná jak to vypadalo před státnicema z andragogiky. A vlastně možná i pro freelancery, kteří přemýšlí, že si založí firmu a seženou si někoho do týmu.